Zaznacz stronę

Prawie każdej osobie brakło czasem pieniędzy na jakiś ważny wydatek. Czasem trzeba kupić nowy sprzęt do domu bo stary się popsuł, naprawić auto lub kupić prezent z okazji chrztu lub zaślubin. Firmy pożyczkowe to instytucje, które mogą nas w takiej sytuacji uratować i podać nam pomocną dłoń. Niezależnie o jaką kwotę wnioskujesz, proces weryfikacji w parabanku firmie pożyczkowej jest dość prosty i szybki.

Weryfikacja klienta w firmie pożyczkowej

Jak przebiega weryfikacja klienta w parabanku? Zazwyczaj klient po złożeniu wniosku o pożyczkę musi wykonać przelew weryfikacyjny. Drobna kwota trafia na konto bankowe naszego pożyczkodawcy. Inną metodą weryfikacji jest użycie specjalnej aplikacja – KontoConnecto. Firma pożyczkowa za naszą zgodą sprawdza naszą historię operacji i ocenia na jej podstawie, czy jesteśmy w stanie spłacić pożyczkę. Tego typu aplikacje są w pełni bezpieczne i raczej nie powinniśmy się obawiać, że utracimy dane.

Zobacz również, jak wybrać najlepszą chwilówkę, z szerokiej gamy ofert firm pozabankowych.

Firmy pożyczkowe przy weryfikacji pożyczkobiorcy, nie sprawdzają baz typu BIK czy KRD, dlatego z ich oferty mogą również skorzystać osoby zadłużone.

Spłata pożyczki

Jeśli pieniądze zostaną nam przyznane i trafią na nasze konto bankowe, najczęściej będziemy mieli 30 dni na spłatę pierwszego kredytu. Firmy pożyczkowe starają się, aby pierwsza z pożyczek była darmowa, czyli nie była w żadnym stopniu oprocentowana. Oczywiście nie poniesiemy żadnych dodatkowych strat finansowych w przypadku, kiedy spłacimy zadłużenie w terminie do 30 dni od zaciągnięcia kredytu. Jeśli nie zdołamy tego zrobić na czas, to z każdym upływającym dniem do naszej kwoty będzie dodawany pewien procent. Dług wobec firmy będzie się po prostu stopniowo powiększał, co nie będzie dla nas korzystną sytuacją.